3Dnews

IMITRENDY SÚ TRENDY!
IMITRENDY SÚ TRENDY!
17.08.2020
Je tu nový katalóg so 4 stovkami noviniek a produktov s neopozeraným dizajnom, a s technologickými aj eko vychytávkami. Reklamné a darčekové predmety, ktoré však spĺňajú to podstatné - sú užitočné. Skrátka, IMI je trendy!
Sublimovať MOTÍV? ÁNO!
Sublimovať MOTÍV? ÁNO!
01.07.2020
Sublimácia je moderná technika potlače reklamných a darčekových predmetov, ktorá má veľa predností a len málo obmedzení.
BAJK NA VÍRUS!
BAJK NA VÍRUS!
01.06.2020
Titulok sa "hrá" s menom jedného z najväčších nepriateľov ľudstva súčasnosti. Áno, bojovať s ním budeme zrejme už stále, ale vyhrávať bude ten, kto sa nedá. Je isté, že šport posilňuje náš imunitný systém a teda šancu že zostaneme zdraví.
NA DIAĽKU, AJ TAK SPOLU!
NA DIAĽKU, AJ TAK SPOLU!
20.04.2020
S ohľadom na karanténu sa rádovo zvýšila potreba informačných a komunikačných technológií. Sú prepojené domácnosti, žiaci s učiteľmi, pacienti s lekármi, ale aj svet biznisu a politiky. A mnohí zisťujeme, čo všetko nám k lepšiemu on-line kontaktu chýba. Majme na pamäti, že kto rýchlo dáva, dvakrát dáva. Cez tisíc položiek ICT je pripravených!
POMÁHAJME SI! AJ DARČEKOM.
POMÁHAJME SI! AJ DARČEKOM.
02.04.2020
V súčasnej zložitej situácii sa môže zdať téma reklamných predmetov mimo, ale opak je pravdou. Stále zdôrazňujeme ich účinnosť, pozitívny vplyv na medziľudské vzťahy, vzájomnú lojalitu a navyše správnym výberom môžete aj pomôcť. Zvlášť, keď ide o darček.
2 (AJ VIAC) V 1
2 (AJ VIAC) V 1
27.02.2020
Je tu katalóg IMPRESSION 2020! Na viac ako piatich stovkách strán môžete vyberať vkusné, moderné, farebné, multifunkčné reklamné darčeky v jedenástich kategóriách. A ak predmet ponúka jedinú funkciu, tou ďalšou je originálne spracovanie alebo hoci aj len detail.
SCHWARZWOLF OUTDOOR AKO PRVÝ
SCHWARZWOLF OUTDOOR AKO PRVÝ
10.01.2020
Prvý nový katalóg a prvý príspevok do našich Aktualít v roku 2020. Nový katalóg tento rok už dvadsaťjedenročnej značky Schwarzwolf Outdoor vyráža do sveta a s ním 84 dôsledne vybraných predmetov pre outdoor, turistiku, cyklistiku a kemping, vrátane 9 noviniek.
SNÍVAME O 3DR BIELEJ …
SNÍVAME O 3DR BIELEJ …
20.12.2019
O bielych Vianociach hlavne v mestách môžeme zatiaľ len snívať, ale reklamné a darčekové predmety v bielej zimnej farbe sú realitou!
MANAŽÉRSKE VIANOCE V MENE ZNAČKY PIERRE CARDIN
MANAŽÉRSKE VIANOCE V MENE ZNAČKY PIERRE CARDIN
23.09.2019
Už po štvrtýkrát za Vami prichádzame s katalógom Pierre Cardin. Tak teda, bonjour, dobrý každý deň ďalšieho roka s luxusnými písacími a kancelárskymi potrebami tejto renomovanej značky.
3DR PRE ĎALŠÍ ROK S GENERÁCIAMI Y A Z
3DR PRE ĎALŠÍ ROK S GENERÁCIAMI Y A Z
09.08.2019
S blížiacim sa septembrom sa blíži začiatok školského roka, kedy veľká časť generácie Y - teda mileniálov (narodených v rozmedzí rokov 1980 až 2000) - a prakticky celá generácia Z zasadnú do lavíc všetkých typov a úrovní škôl aj učilíšť a budú sa pripravovať na samostatný profesijný život. Investujte do budúcej klientely vhodnými, ergo účelnými a vkusnými reklamnými predmetmi podporujúcimi výučbu!

1 Ďalší

Kategória